wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Zagubione-znalezione zwierzęta

Szanowni Państwo,

na terenie Miasta Legionowo co roku zgłaszanych jest kilkadziesiąt przypadków zaginięcia czworonogów. Niestety części z nich nie udaje się odnaleźć. Aby temu zaradzić, postanowiliśmy stworzyć rubrykę umożliwiającą opublikowanie ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu bezdomnego zwierzęcia. Wystarczy tylko zgodnie z regulaminem wypełnić elektroniczny formularz. Po zweryfikowaniu go przez pracowników urzędu, ogłoszenie pojawi się na naszej stronie.

Przed wypełnieniem formularza prosimy sprawdzić, czy Wasz zwierzak nie został już może odnaleziony. Jeśli tak, to być może przebywa w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych, z którym Miasta Legionowo ma podpisaną umowę na przyjmowanie bezdomnych zwierząt i trzeba go tylko odebrać. Prosimy również o sprawdzenie w schronisku w Józefowie (gmina Jabłonna), które znajduje się najbliżej Legionowa.

Apelujemy o szczególną ostrożność w przypadku zaginięcia lub napotkania zwierząt agresywnych i niezwłoczne powiadomienie odpowiednich służb, tj.:

Straży Miejskiej: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 8.00 - 24.00, we środę 6.00 - 22.00, w sobotę 8.00 - 16.00, tel. (0 22) 774 23 17 lub 986 z telefonu stacjonarnego;
Wydział Gospodarki Komunalnej przyjmuje zgłoszenia dotyczące bezdomnych psów. Wydział Gospodarki Komunalnej w poniedziałek w godz. 8.00-18.00, we wtorek, środę, czwartek i piątek w godz. 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane przygarnięciem psa ze schroniska zachęcamy do odwiedzenia poniższego linku:

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzone przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Zagubione-znalezione zwierzęta