wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

ISO / Mazowiecka Nagroda Jakości

Najwyższe wyróżnienie czyli tytuł Laureata w kategorii organizacji publicznych XIII. edycji Mazowieckiej Nagrody Jakości został przyznany Urzędowi Miasta Legionowo. Uroczystości przekazania insygniów konkursowych połączone zostały z wręczeniem certyfikatu ISO i IQNet opartych na nowej normie, a uczestniczył w nich Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski.

„Nagroda ta to prestiż i wyróżnienie oraz docenienie wieloletniej pracy prezydenta i pracowników Urzędu Miasta Legionowo” – podsumowuje Danuta Szczepanik, Sekretarz Miasta i głównodowodząca legionowskimi przygotowaniami do udziału w konkursie. - „Nic tak nie motywuje jak uznanie innych osób, a co dopiero tak zaszczytnego gremium jakim jest Komitet Mazowieckiej Nagrody Jakości.”

Kapituła konkursu Mazowieckiej Nagrody Jakości analizowała zgłoszenia przedsiębiorstw, organizacji i instytucji z terenu całego województwa, bez względu na ich charakter i wielkość, dlatego uzyskanie nagrody jest niezwykle cennym wyróżnieniem i świadczy o bardzo wysokiej jakości usług świadczonych przez legionowski magistrat.

System Zarządzania Jakością wg nowej normy kładzie jeszcze większy nacisk na zadowolenie klienta oraz na tzw. powtórną ocenę dostawcy, co dla naszych mieszkańców oznacza nie mniej ni więcej jak usługi na najwyższym poziomie. Każdy z kontrahentów współpracujących z urzędem będzie musiał dostarczać swój towar bądź usługi w jak najlepszej jakości, w przeciwnym wypadku poprzez system ocen współpraca z nim nie będzie kontynuowana.

Kodeks etyki

Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania, potwierdzający wdrożenie procedur antykorupcyjnych według normy PN – EN ISO 9001:2009 i wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK) - 2012

CERTYFIKAT WG NORMY PN-EN ISO 9001:2001 oraz certyfikat IQNet - maj 2009

CERTYFIKAT ISO 9001:2001 DLA URZĘDU MIASTA Legionowo - lipiec 2006

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

ISO / Mazowiecka Nagroda Jakości