wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Liścik od pupila

Mój Drogi Właścicielu!


Jesteśmy razem już od jakiegoś czasu i z dumą mogę powiedzieć, że jestem Twoim najwierniejszym przyjacielem. Uwielbiam bawić się z Tobą, biegać, spacerować. Jestem szczęśliwy, kiedy mnie głaszczesz, czeszesz, a nawet kąpiesz (chociaż siedzenie bez ruchu w misce lub wannie pełnej mydlin nie jest moim ulubionym zajęciem). Wiem, że dbasz o mnie najlepiej, jak potrafisz. Kiedy jestem smutny - umiesz mnie pocieszyć, kiedy zachoruję odwiedzamy weterynarza. Karmisz mnie moimi ulubionymi smakołykami i pilnujesz, abym zawsze w misce miał świeżą wodę.

Jestem Ci za to wszystko bezgranicznie wdzięczny. Jesteś dla mnie całym światem moim ukochanym Panem, dla którego jestem gotów zrobić wszystko. Wiem, że poświęcasz mi dużo czasu, ale jestem pewien, że sprawia Ci to radość. Opieka nade mną to jednak nie tylko same przyjemności. Kiedy jesteśmy na spacerze, ja zostawiam tu i ówdzie ślady (hm... chciałbym jak najdelikatniej wytłumaczyć, o co chodzi - mam na myśli swoją psią kupę) i one nie wzbudzają zachwytu innych mieszkańców, a dla małych dzieci mogą być nawet źródłem chorób. To zrozumiałe, więc trzeba je szybko sprzątnąć. Bardzo chciałbym to zrobić, ale to jedyna rzecz, której nie dam rady wykonać samodzielnie. Muszę liczyć na Twoją pomoc.

Kochany Właścicielu, kiedy moje odchody zostają na trawniku lub chodniku, jest mi wstyd. Wiele osób zamiast traktować mnie z sympatią po prostu mnie nie lubi, a nawet myśli o mnie z niechęcią. Proszę, pomóż to zmienić. Bądź moim przyjacielem i sprzątnij po mnie. Wszyscy nasi sąsiedzi będą nam wdzięczni.


Twój przyjaciel pies

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Liścik od pupila