wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Wszystkie

Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów
czwartek, 22-06-2017, godz. 16.02
20 czerwca Powiat Legionowski wprowadził wykonawcę na budowę ronda przy skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów. Prace zostaną zrealizowane do końca sierpnia. Nowe rondo ułatwi mieszkańcom korzystającym z legionowskiego tunelu szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu podróży.

Tak duża inwestycja drogowa niestety wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. Dlatego Powiat Legionowski zaplanował jej realizację w okresie wakacyjnym, kiedy natężenie ruchu na ulicach jest relatywnie dużo mniejsze. Nowe rondo zostanie oddane do użytku jeszcze przed końcem sezonu urlopowego, w drugiej połowie sierpnia.

Na czas budowy zaplanowano zmiany w organizacji ruchu drogowego. Kierowcy chcący dojechać do tunelu z kierunku ulic Suwalnej i Cynkowej (od strony Osiedla Młodych) na rondzie skręcą w Al. Legionów, a następnie ulicą Wyszyńskiego dotrą do ul. Bandurskiego, która doprowadzi do Al. Róż. Tę sama trasę, ale oczywiście w odwrotnym kierunku, pokonają zmotoryzowani podążający w stronę Osiedla Młodych i drogi wojewódzkiej 632. Kierowcy, którzy będą poruszali się z III Parceli w kierunku tunelu, mają do wyboru dwie opcje – dotrzeć do ul. Bandurskiego ulicą Kolejową albo do ul. Suwalnej ulicami Al. Róż i Orzechową.

 

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE