wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Sportowe

Otwarte Mistrzostwa Warszawy
wtorek, 06-06-2017, godz. 11.40
W piątek i sobotę 02.06-03.06.2017 na pływalni 50 metrowej Wodny Park – Warszawianka odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy. Na starcie zawodów stawiło się 676 zawodniczek i zawodników z 57 klubów pływackich.

Dwudniowy turniej podzielony był na trzy bloki. W piątek UKS „Delfin” Legionowo reprezentowali: Kaja Marońska, Rafał Smoliński, Filip Kamiński, Jakub Zieliński, Igor Kozłowski i Marcin Zieliński, Franek Cierniak, Marta Chudorlińska i Alicja Trzaska. W sobotę startowali: Franek Cierniak, Filip Kamiński, Jakub Krajewski, Rafał Smoliński, Daniel Szulc, Filip Zabagło, Jakub Zieliński, Marcin Zieliński, Natalia Startek oraz Marta Chudorlińska.

W swoim kolejnym starcie zawodnicy UKS „Delfin” Legionowo, pomimo tego że nie stawali na podium, jednak udowodnili rosnącą formę i w większości poprawiali swoje rekordy życiowe. Najbliżej podium był Rafał Smoliński, który z czasem (26,81) był czwarty na 50m stylem dowolnym.

Gratulujemy i czekamy na kolejne udane starty.
 

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE