wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Sportowe

IV Rajd Rowerowy już za nami !
piątek, 02-06-2017, godz. 15.43
Tak, tak … to już po raz czwarty uczniowie, rodzice i nauczyciele „Ósemki” wyruszyli na szlak rowerowy pięknego powiatu legionowskiego. W tym roku trasa wiodła do Zegrza, wzdłuż urokliwego dorzecza Narwi, przez wąwóz Szaniawskiego aż do plaży, w samym sercu Serocka.

Po drodze pokonaliśmy kilka odcinków specjalnych, w tym stromy podjazd do wąwozu i premia górska blisko rzeki. Wśród uczestników nie zabrakło najmłodszych entuzjastów rajdu, byli to uczniowie klas drugich.

Dali radę! Największą cierpliwością wykazały się jednak dzieci transportowane przez swoich rodziców, bo przecież to rajd dla całych rodzin. Pot i zmęczenie nie poszły na marne, przy plaży na uczestników rajdu czekały kiełbaski z grilla i przepyszny chlebek, który przygotowała dla nas Rada Rodziców.

Pogoda jak zwykle nam dopisała, a po 48 kilometrach zmagań słoneczko odprowadziło nas do samej szkoły. Szczęśliwi z powrotu wspominamy nasz rajd z przyjemnością, bo znów pokazaliśmy, że „Ósemka” sportem stoi. A wiec do zobaczenia za rok!

źróło: Zespół Szkół w Legionwie

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE