wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Sportowe

UKS Delfin Legionowo
czwartek, 25-05-2017, godz. 12.32
Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzież w pływaniu Lublin 2017 odbyły się w dniach 18-21 maja 2017 r. Na fantastycznej pływalni AQUA Lublin wystartowało 697 zawodników z 139 klubów z całej Polski.

UKS Delfin Legionowo reprezentowali Marta Chudorlińska i Dawid Szulich. Tym razem nasi zawodnicy pływali tylko w sprintach w stylu klasycznym. Marta pokonała dystans 50 metrów żabką w czasie 35,61 sekundy zajmując 50. miejsce wśród seniorów. Dla naszej młodej zawodniczki była to świetna okazja by sprawdzić się przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które odbędą się 14-16 lipca. Dla Dawida były to drugie zawody w tym kończącym się już sezonie. Powrót po przerwie okazał się udany dla naszego najlepszego zawodnika. Brązowy medal na 50m stylem klasycznym z czasem 27,99 sekundy okazały się świetnym prezentem urodzinowym, ponieważ Dawid tego dnia obchodził swoje 27 urodziny.
 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE