wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Od Niemowlaczka Do Przedszkolaczka
czwartek, 08-06-2017, godz. 14.11

Od Niemowlaczka Do Przedszkolaczka - pod takim tytułem 7 czerwca w godzinach popołudniowych na terenie Żłobka Miejskiego „Motylkowy Świat” odbył się festyn rodzinny.

To już kolejny festyn w Miejskim Żłobku, który jak co roku przyciąga rzesze gości. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Jedną z nich była loteria fantowa, podczas której można było wygrać maskotki, zabawki, książki i inne drobiazgi. Prowadzona tego dnia zbiórka pieniędzy była przeznaczona na leczenie jednego z wychowanków, chorego Dominika.

Rodzice i dziadkowie podziwiali występy maluszków. Brali również udział w konkursie rodzinnym pt. „Wiecie że mojej mamy ciasto jest najlepsze na świecie”, częstowali się grochówką i sałatkami oraz zwiedzali stoiska.

Tego dnia świętowano również jubileusz 25-lecia pracy na stanowisku dyrektora Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat w Legionowie pani Barbary Mierzejewskej. Najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania na jej ręce za pracę włożoną w rozwój żłobka w imieniu władz Legionowa złożył Zastępca Prezydenta Piotr Zadrożny.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE