wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Legionowscy wspaniali
środa, 31-05-2017, godz. 14.10

XXIV Stołeczna Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków ''Ośmiu Wspaniałych' odbyła się 25 maja br. w Teatrze Komedia. Jury po analizie zgłoszeń przyznało tytuł Laureata w kategorii zgłoszenia grupowe – Szkolnemu Kołu Wolontariatu przy Zespole Szkół Nr 1 w Legionowie. Dzisiaj (31.05) podczas sesji Rady Miasta Legionowo uczniowie zostali nagrodzeni przez prezydenta i przewodniczącego rady

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, którego opiekunem jest Jolanta Urbańska dali się poznać jako oddani społecznicy oraz bardzo dobrzy organizatorzy wielu akcji charytatywnych.

Ich zaangażowanie jest widoczne nie tylko na forum szkoły, ale również w środowisku lokalnym. Cechuje ich empatia i niezwykła wrażliwość na krzywdę innych. Zajmują się nie tylko sprawami ludzi, bardzo bliskie są im zwierzęta oraz ochrona środowiska naturalnego.

Wiele z prowadzonych przez nich akcji to akcje cykliczne, które na stałe wpisały się w kalendarz ich działań. Angażują się również w organizację pomocy dedykowanej konkretnym osobom. Na stałe współpracują z Areną Legionowo i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Legionowie. Są otwarci na różnorodne inicjatywy.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Legionowo, Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski orz Przewodniczący Rady Miasta Legionowo Janusz Klejment złożyli gratulacje, wręczyli kwiaty oraz specjalnie ufundowaną nagrodę w wysokości 1200 zł.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE