wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Wracają potańcówki i dyskoteki w Parku Zdrowia!
wtorek, 06-06-2017, godz. 14.21
Wraz ze słońcem i dobrą pogodą do legionowskiego Parku Zdrowia wracają potańcówki. Cieszące się wielką popularnością wśród seniorów spotkania z muzyką na żywo znów ruszają. Tradycyjnie jak co roku będą one organizowane w parku przy Arenie Legionowo. Potańcówki odbywać się będą w godzinach od 19.00 do 22.00.

Miejskie Potańcówki

Najbliższy termin wieczorów tanecznych to 10 czerwca. Otwarcie sezonu tanecznego i Miejskich Potańcówek uświetni występ zespołu „Senioritki”. Kolejne terminy dancingów to 24 czerwca, 1, 15 i 22 lipca oraz 19 i 26 sierpnia.

Dyskoteki dla młodzieży

Dobra wiadomość dla młodzieży - w Parku Zdrowia będą organizowane dyskoteki. W dniach 8 i 29 lipca oraz 5 sierpnia młodzi ludzie będą mogli się bawić przy muzyce współczesnej.

Wieczory Kameralne

Wśród ofert kulturalnej tego lata znajdą się również wieczory kameralne organizowane w pozostałych parkach i miejscach rekreacji mieszkańców. 23 czerwca zapraszamy na Rynek Miejski na „Tango Nuevo”, 7 lipca w Parku im. Kościuszkowców posłuchamy koncertu pt. „Wspomnienia dawnych dni”, a 4 sierpnia w Parku im. Tadeusza Kościuszki koncertu „Pod dachami Paryża”. Serię spotkań z muzyką na żywo zakończy „Sing a Swing” - tym razem w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Targowej.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE