wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Festyn rodzinny "Siódemki"
piątek, 02-06-2017, godz. 14.29
W sobotę, 27 maja w godzinach 9.00 – 14.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Królowej Jadwigi w Legionowie odbył się Festyn Rodzinny, który społeczność szkolna zorganizowała dla wszystkich sympatyków „Siódemki”.

Nie zawiodła pogoda, nie zawiedli również goście z Zastępcą Prezydenta Miasta Legionowo, Piotrem Zadrożnym i posłem na Sejm RP Janem Grabcem na czele. Na przybyłych gości czekało niemało atrakcji. Dla amatorów aktywności fizycznej przygotowane były zajęcia sportowe (ping-pong, ringo, badminton, siatkówka).

Prezentowały się m. in. Klub Satori oraz AP11, a także Brother Dance Studio, Born to Dance, Brodway Star Academy oraz Art Of Body I Akademia Dzieciaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się popisy taneczne najmłodszych uczniów oraz występy nauczycielskich talentów.

Chętni mogli wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez nauczycieli matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, historii i religii, a także w warsztatach kuchni molekularnej zorganizowanych przez Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt PAN.

Na najmłodszych czekał kącik zabaw, zamek dmuchany, zawody sumo, klocki lego, malowanie twarzy, a na nieco starszych pokazy robotyki, teatrzyk w języku angielskim, radiowozy policyjne i pojazdy strażackie.

Na medal spisali się także rodzice uczniów Siódemki. Stoły aż uginały się od pysznych ciast, babeczek, gofrów, galaretek i przetworów owocowych. Do tego świeżo wyciskane soki, drinki bezalkoholowe, wata cukrowa, popcorn i kiełbaski z grilla.

Wszystkim przyjaciołom Siódemki, wszystkim życzliwym osobom oraz instytucjom, które przyczyniły się do sukcesu sobotniej imprezy, wszystkim sponsorom i bezinteresownym darczyńcom społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 składa serdeczne podziękowania. Do zobaczenia za rok!

źródło: Szkoła Podstawowa Nr 7

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE