wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”
czwartek, 04-05-2017, godz. 09.25
Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”. Dzięki wsparciu Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to zajęcia i nauka tańca o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup 10 i 24 seniorów, w dwóch miejscach, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie.

Druga to przygotowania i próby dla zaawansowanych do wspólnych tanecznych prezentacji.

Trzecią część wypełni atrakcyjne urozmaicenie zajęć: 6 integracyjnych spotkań z tańcem i sztuką tańca, z baletem klasycznym i tańcem swobodnym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych godzinach zajęć i spotkań, średnio, raz w tygodniu, od końca kwietnia do grudnia 2017 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych.

Zgłoszenia i formularze przyjmowane są w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE na I piętrze w Domu Dziennego Pobytu OPS w Legionowie ul. Sowińskiego 3. Ilość miejsc jest jednak ograniczona.

O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje data wpływu i kolejność złożenia wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów.

Karta zgłoszenia

Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Tańce w kręgu opierają się na usprawniającej koordynację ruchów technice wzmacniającej kondycję i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących wspólną choreografię ze wspólną sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej do pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE