wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

3 maja – urodziny miasta i Pork & Grill
piątek, 28-04-2017, godz. 11.09
Przed legionowianami majówka i wiele atrakcji związanych z obchodami Święta 3 Maja. Po oficjalnych uroczystościach na mieszkańców przy Arenie Legionowo będzie

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11:30 Mszą Św. w kościele garnizonowym. Z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja oraz 65-lecia Miasta Legionowo o godz. 13:00 w parku przy miejskim ratuszu zostanie wkopana Kapsuła Czasu. 3 maja w godz. 14.00 - 14.30 odbędzie się uroczysta parada, którą poprowadzi zespół WildCats Cheerleaders. Parada rozpocznie się pod Ratuszem Miejskim, przejdzie ulicą Sowińskiego i zatrzyma się pod Areną Legionowo, gdzie będzie miała miejsce impreza Pork&Grill.

W godz od 15.00 – 22.00 pod Arena Legionowo odbędzie się VIII edycjia legionowskiego grillowania, w tym roku pod zmienioną nieco nazwą Pork&Grill. Wydarzenie obfitować będzie w wiele atrakcji m.in. „prosię z rożna” czy festiwal food trucków. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów z grillowania. prowadzonych przez znanych kucharzy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół MIG, którego występ poprzedzi świetnie bawiący publiczność zespół BEAT BOYS oraz BAYERA. MŁODZI I PIĘKNI to kolejny zespół, który 3 maja będzie bawił legionowian.

Oprócz miasteczka namiotowego, jak co roku odbędzie się konkurs kulinarny skierowany do amatorów sztuki gastronomicznej. Podczas imprezy jury, składające się również z amatorów, jednak nadzorowane przez Łukasza Kawallera, wybierze najlepsze danie z mięsa. Regulamin konkursu na stronie www.Legionowo.pl. Zapraszamy do odwiedzenia wydarzeń i zapoznania się z harmonogramem imprez i ciekawostkami na temat przyszłych wydarzeń (konkurs kulinarny, konkurs nalewek i inne) https://www.facebook.com/events/416557558723240/?active_tab=discussion oraz https://www.facebook.com/events/702311763304542/?active_tab=discussion.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w paradzie i wspólnego świętowania urodzin naszego Miasta!

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE