wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Spacer po Zdrowie – zaproś swojego lekarza
czwartek, 04-05-2017, godz. 09.51
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo wraz z Fundacją Zaskoczeni Wiekiem już po raz drugi zaprasza wszystkich chętnych juniorów i seniorów na „Spacer po Zdrowie".

Organizatorami wydarzenia są również: lek. med. Anna Plucik-Mrożek, Prezes Fundacji “Zaskoczeni wiekiem” oraz Małgorzata Perl - prekursorka Fitnessu Medycznego w Polsce, założycielka klubu Perła Wellness oraz Wiceprezes Fundacji “Zaskoczeni wiekiem”.

Autokar przewiezie chętne osoby z Legionowa i okolic do Warszawy na Błonie przy Polskim Komitecie Olimpijskim, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.

Zapisy i informacje o miejscach postoju autokaru pod numerem telefonuu:

tel. 22 77 22 777
Zapisz się na bieg o dystansie 2,5 km.

Dodatkowo biegacze zapisów mogą dokonać tutaj:

Zapisz się

Spacer integruje ludzi w każdym wieku, a pokazujące jednocześnie, że aktywność fizyczna jest dla wszystkich bez wyjątku.

Warto przyjść wcześniej, ponieważ czeka na Was jeszcze wiele innych atrakcji – rozgrzewka z doskonałymi trenerami, spotkania z ekspertami i Targ Wegański, m.in. Warsztaty zdrowy kręgosłup i warsztaty nordic walking..

Najprostsza i najbezpieczniejsza forma ruchu dla wszystkich, niezależnie od wieku, stanu zdrowia

i upodobań. Spacer jest przyjemny, relaksujący, poprawia koncentrację, zwiększa kreatywność.

Wystarczą wygodne buty i motywacja.

Spacer wydłuża życie – jak wydłużyć życie o 3,5 roku? – wystarczy chodzić 30 min dziennie przez 5 dni w tygodniu. Już 15 minut dziennie wydłuża życie o 2 lata. Jeżeli chodzimy 1 godzinę dziennie, nasze życie wydłuży się o 4 lata.

Spacer poprawia koncentrację i ułatwia myślenie – chodzenie ok. 8 km tygodniowo zwiększa objętość mózgu i zmniejsza problemy z pamięcią u osób z łagodnym otępieniem i chorobą Alzheimera.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE