wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Stypendia dla sportowców
czwartek, 27-04-2017, godz. 09.57

Podczas XXX sesji Rady Miasta Legionowo 26 kwietnia 2017 r. Prezydent Roman Smogorzewski złożył gratulacje legionowskim sportowcom oraz ich trenerom. Miłośnicy aktywnego ruchu otrzymali łącznie 10 nagród i 72 stypendiów sportowych za działalność sportową w roku 2016.

Od 13 lat Prezydent Miasta Legionowo przyznaje stypendia sportowe oraz nagrody dla trenerów i innych osób wyróżniających się w działalności sportowej. Co roku bity jest rekord składanych wniosków. W styczniu za osiągnięcia w 2016 roku złożono 84 wnioski o przyznanie stypendium sportowego oraz 11 wniosków o przyznanie nagrody dla trenera. Przyznano 72 stypendia i 10 nagród dla trenerów. Stypendia i nagrody przyznawane są od 13 lat.

- Jak co roku zaprosiliśmy Państwa po to, by wręczyć oficjalne gratulacje, które są oznaką dumy z osiągnięć na które ciężko pracowaliście, godzinnymi treningami oraz licznymi kontuzjami. Bardzo długo by wymieniać dokonania i sukcesy każdego z Państwa, ale chcę podkreślić, że te nagrody i stypendia są świadectwem waszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Wszyscy godnie reprezentowaliście Legionowo na wszystkich zawodach z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że przyznane stypendia zmotywują Państwa do dalszych treningów i wesprą Państwa działalność sportową – mówił do zgromadzonej młodzieży Zastępca Prezydenta Piotr Zadrożny.

Stypendystom i trenerom gratulujemy osiągnięć!

 

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE