wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Konkurs - Kapsuła Czasu
piątek, 21-04-2017, godz. 14.02

Chcesz zostawić coś dla potomnych w specjalnie przygotowanej kapsule czasu? Weź udział w naszej zabawie i napisz w komentarzu na facebooku co chciałbyś w niej umieścić: https://www.facebook.com/events/702311763304542/

KONKURS KAPSUŁA CZASU

 1. Aby wziąć udział w konkursie należy dołączyć do wydarzenia.

 2. Do 25 kwietnia 2017 r. uczestnicy mogą pod postem konkursowym, w komentarzach przedstawiać swoje propozycje na przedmiot, który w imieniu mieszkańców zostanie włożony do kapsuły czasu 3 maja 2017 r

 3. 26 kwietnia 2017 r. Komisja składająca się z przedstawiciela władz miasta, przedstawiciela Rady Miasa Legionowo oraz pracownika Referatu Promocji i Kultury wybierze 10 najciekawszych pomysłów.

 4. Tego samego dnia wybrane pomysły zostaną opublikowane i poddane pod głosowanie za pomocą "like'ów". Głosowanie będzie trwało do 28 kwietnia do godz. 15.00.

 5. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej like'ów pod swoją propozycją.

 6. Wygrany będzie zobowiązany umieścić zaproponowany przedmiot w kapsule czasu podczas uroczystości, w dniu 3 maja 2017 r. o godz. 13:00, w parku przy Ratuszu Miejskim.

 7. Wygrany musi sam przygotować zaproponowany przedmiot.

 8. Komisja nie będzie uwzględniala propozycji o treściach obraźliwych, pornograficznych czy promujących używki.

 9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie, nierozstrzygania konkursu oraz przerwania lub odwołania go na każdym etapie.

 10. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i jednoznaczne z akceptacją warunków konkursu.

 11. W sprawach nieprzewidzianych regulaminem decyzje podejmuje Organizator konkursu.

 12. Przystępujący do konkursu uczestnik podaje swoje dane osobowe i wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Organizatora w celu organizacji i promocji konkursu (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 13. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji
  o laureacie w materiałach reklamowych Organizatora oraz w mediach i internecie.

  Regulamin konkursu: pdf.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE