wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Diamentowe i Złote Gody
środa, 22-02-2017, godz. 15.49
Sala ślubów w legionowskim ratuszu 18 lutego gościła dwanaście par, które obchodziły wyjątkowe rocznice. Z tej okazji Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski wręczył im specjalne odznaczenia oraz złożył serdeczne życzenia.

Rocznica pożycia małżeńskiego to wyjątkowa uroczystość, która jest celebrowana również w Urzędzie Miasta Legionowo. Zaproszone pary wraz z gośćmi, którzy im towarzyszą spotykają się w Sali Ślubów by otrzymać pamiątkowe odznaczenia oraz kwiaty. Po przemówieniu prezydenta na jubilatów czeka symboliczna lampka szampana.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z okazji 50-lecia tradycyjnie nazywane Złotymi Godami otrzymali państwo: Marta i Ryszard Kowalczyk, Regina i Stanisław Jarosiński, Elżbieta i Jan Kasprzak, Elżbieta i Kazimierz Seliga, Halina i Jerzy Kania, Weronika i Kazimierz Krośnicki, Hanna i Kazimierz Szulkowski, Stanisława i Stefan Cendrowski, Wanda i Andrzej Pendzel, Wanda i Wacław Orłowski oraz Stanisława i Bogusław Niemira.

60-lecie zwane jest Diamentowymi Godami. Z tej okazji okolicznościowe statuetki z rąk prezydenta Romana Smogorzewskiego otrzymali państwo Teresa i Karol Wendołowski

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE