wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Arena Grand Prix - Puchar Polski
poniedziałek, 20-02-2017, godz. 12.27

W Pucharze Polski, który odbył się w Kozienicach (18 – 19.02.2017 r.) wystartowało 434 zawodników z 65 klubów. Wśród nich najlepsi pływacy z całej Polski m.in: wielokrotny mistrz Świata i Europy - Radosław Kawęcki oraz Alicja Tchórz - srebrna medalistka mistrzostw Europy.

UKS "Delfin" Legionowo pod opieką trenera Daniela Krepsa reprezentowała Marta Chudorlińska.

W pierwszym dniu zawodów startowała na 50 metrów stylem klasycznym (35.99) co dało jej 6 miejsce w swoim roczniku 2001. W bloku popołudniowym z czasem ( 2:55,87) na 200m stylem klasycznym uplasowała się w swojej kategorii wiekowej na 8 miejscu.

W drugim dniu zawodów zawodniczka UKS Delfin na dystansie 100 metrów stylem klasycznym uzyskała czas (1:21,36) - 5 wynik zawodów. Na dystansie 100 metrów stylem zmiennym Marta wywalczyła 6 miejsce wśród swoich rówieśniczek z czasem (1:15,10).

Po tych wynikach widać, że nasza zawodniczka nie poprawiła swoich rekordów życiowych, ponieważ jest w okresie mocnych treningów przygotowawczych do zimowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gliwicach. Rafał Perl
 

Życzymy wytrwałości i czekamy na udane starty na mistrzostwach.

Źródło: Rafał Perl, UKS Delfin

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE