wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Komunikaty

Szkolenia dla pszczelarzy
wtorek, 03-01-2017, godz. 09.22
Stowarzyszenie Nasze Pszczoły przygotowało i przeprowadzi w najbliższym czasie bardzo interesujące szkolenie, jako cykl spotkań z praktykami - wykładowcami znanych uczelni rolniczych i pszczelarskich oraz w oparciu o lokalnych doświadczonych pszczelarzy.

Wysiłkiem wielu osób oraz sympatyków i sponsorów naszego Stowarzyszenia,  powstało miejsce spotkań towarzyskich w otoczeniu kwiatów i pasieki. Po założeniu ogrodu miododajnego i organizacji pasieki edukacyjnej przyszedł czas na szkolenie specjalistyczne. Zima, to dobry czas na podwyższenie kwalifikacji, by z początkiem wiosny rozpocząć samodzielną opiekę nad pszczołami lub realizować ją na wyższym poziomie.

Wiele osób rozpoczyna dopiero przygodę z pszczołami. Właśnie dla takich osób zostało zaplanowane to szkolenie.

Zarząd Stowarzyszenia Sympatyków Pszczelarstwa "Nasze Pszczoły" zaprasza wszystkich członków i sympatyków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o pszczelarstwie na cykl spotkań, które rozpoczynamy 15.01.2017. Zajęcia prowadzić będą znani specjaliści z określonych dziedzin, część zajęć prowadzić będą członkowie Stowarzyszenia. Przewidziane są też dodatkowe tematy fakultatywne prowadzone przez uczestników szkolenia. W ramach szkolenia będą także praktyczne warsztaty, które ułatwią start początkującym.

Program szkolenia dostępny jest na stronie internetowej www.nasze-pszczoly.pl . Kolejność wykładów zależna będzie od dostępności wykładowców. Miejsce spotkań: Sala Konferencyjna Urzędu Miasta w Legionowie, ul. Piłsudskiego 41. Jeśli pogoda pozwoli, wczesną wiosną część zajęć praktycznych przeprowadzimy w pasiece edukacyjno – szkoleniowej w Chotomowie, ul. Partyzantów 124 A.

O bieżących tematach i miejscu szkolenia informować będziemy na fun page'u https://www.facebook.com/naszepszczoly/?fref=ts i w kalendarzu na stronie stowarzyszenia.

Koszt szkolenia - dotyczy całego kursu - dla członków Stowarzyszenia 40,00 zł, dla osób spoza Stowarzyszenia 400,00 zł. Podstawą wpisania na listę uczestnictwa będzie wpłata na konto Stowarzyszenia. Numer konta umieszczony jest na stronie www.nasze-pszczoly.pl w zakładce "KONTAKT". 

Warto wiedzieć:

  • Osoby, które chciałyby opiekować się pszczołami, a ich nie posiadają lub nie mają gdzie postawić uli, mogą skorzystać z usługi "Hotel dla pszczół". Szczegóły na stronie: http://nasze-pszczoly.pl/node/37

 

  • Kontynuujemy zapisy do naszego Stowarzyszenia. Osoby zainteresowane Statut Stowarzyszenia, Regulamin, Deklarację  Członkowską i wszelkie inne informacje  znajdą  na naszej stronie w zakładce "O NAS". 

 

źródło: 

www.nasze-pszczoly.pl

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE